Regnum SPA Hakkında

Regnum SPA'yı
Yakından Tanıyın!

Şimdi gözlerinizi kapatın. İstediğiniz an istediğiniz hizmeti alarak hayatın tadını çıkarıyorsunuz. Bedeniniz ve ruhunuz size minnettar. Saçlarınızdan ayağınıza kadar şımartılıyorsunuz. O kadar rahat ki sizden daha mutlusu yok.

Tek başınalığınızı keşfediyor, kafa dinlemenin kelime anlamını tam olarak anlıyorsunuz. Her zaman bu keyfi yaşamak için can atıyorsunuz...

Şimdi yavaşça gözlerinizi açıyorsunuz. REGNUM SPA'dasınız.

İşte tam da bu hazzı ve keyfi yaşadığınız Regnum SPA'yı ziyaret edebilir veya memnuniyetinizin ardından size özel avantajlara sahip olmak için üyemiz olabilirsiniz!

"Mükemmeliyetçilik Regnum SPA'nın işletme kültürüdür!"

Gaziantep'in merkezinde, rahatlamanın tadına varabileceğiniz, eşsiz mekanımız profesyonel bir ekip ile güler yüzlü hizmeti ön planda tutarak hizmet vermektedir. Saunadan, jakuziye, buhar odasından, tuz mağarasına, cilt bakımından, SPA masajına, geleneksel Türk hamamından, gelin hamamına kadar geniş bir hizmet alanına sahip olan REGNUM SPA MERKEZİ, Gaziantep'in yıllardan beri hasretini çektiği SPA merkezini ve hamam geleneğini daha modern bir anlayış içerisinde Gaziantep'e sunmuştur.

Hedefi misafirlerine mükemmel rahatlığı hissettirmek olan REGNUM SPA MERKEZİ, bölgenin en iyi ve en geniş kapsamlı Spa merkezi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.